19 червня 2026 року у Гвіздському ліцеї відбулося відкриття меморіальних дощок на честь двох випускників-військовослужбовців - Ігоря Дмитровича Яцурака та Петра Павловича Насадюка.
Вшанувати пам'ять земляків прийшли їхні сім'ї, родичі, друзі, учні, вчителі, духовенство, представники місцевої влади та жителі села. Ведучі Ілля Михайлюк та Софія Іванюк коротко нагадали присутнім сторінки життєпису військових. Право відкрити пам'ятні дошки на фасаді ліцею надали рідним військовослужбовців.
Присутні вшанували захисників хвилиною мовчання, після чого запрошені священики відслужили панахиду та освятили меморіальні знаки. На завершення заходу представники влади поклали квіти до пам'ятних дощок.
Пам'ять про Ігоря та Петра відтепер назавжди закарбована на стінах рідної школи...

















